powrót do listy produktów

Kubek H-Cup

Kubek H-Cup wyposażony został w inteligentny chip MCU i mikrokomputer, obwód wzmacniający oraz tytanowo-platynową płytkę z elektrodą. Kubek H-Cup wytwarza bogatą w wodór wodę poprzez elektrolizę z potencjałem elektrycznym na obu końcach elektrody.

Główną rolą wody bogatej w wodór jest dostarczenie wodoru, który jest łatwiejszy do przyswojenia dla ludzkich komórek. Wodór jest elektrycznie obojętny, łatwo przenika przez błony biologiczne i skuteczniej dociera do wszystkich komórek działając  jako przeciwutleniacz. Podczas picia wody bogatej w wodór z Kubka H-Cup wodór krąży w organizmie w postaci jonów z wolnym elektronem i reaguje z wolnymi rodnikami tlenowymi neutralizując je. Woda wzbogacona w w wodór pomaga organizmowi efektywniej funkcjonować. Każdy system w naszym organizmie jest zależny od wody, od układu wydalania po trawienie.

 

DZIAŁANIE

Woda bogata w wodór produkowana przez Kubek wodorowy może:

  • oczyszczać ciało i skórę z toksyn
  • jako silny antyoksydant, może chronić komórki przed stresem oksydacyjnym
  • wspierać naturalne mechanizmy obronne organizmu
więcej informacji

TIENS Kubek H-Cup jest wyposażony w mikro-komputerowy sterownik, który wytwarza wodę bogatą w wodór. Poprzez picie wody z TIENS H-Cup dostarczasz organizmowi dodatkowy wodór, który szybciej krąży w organizmie i reaguje z wolnymi rodnikami tlenu neutralizując je.

Cechy produktu

Bezpieczeństwo

  • Tytanowo - platynowa siatka elektrolityczna: zawartość wodoru elektrolitycznego wynosi do 600 ppb w ciągu 10 minut;
  • Poliwęglan spożywczy – bezpieczny w użyciu;
  • Bezpieczny zawór ciśnienia powietrza może automatycznie wyczerpywać gaz, gdy ciśnienie zaworu nadmiarowego wynosi do 1,5 N.

Wygoda

  • Mały, lekki, przenośny;
  • Trwała polimerowa bateria litowa i wygodna ładowarka USB.

Styl

  • Podczas, gdy w procesie elektrolizy wytwarzana jest woda bogata w wodór, urządzenie wyświetla różne kolory światła.

Użyteczność

  • Sterowanie inteligentnym sterownikiem mikroczipowym: automatyczne wykrywanie, czy objętość i jakość wody nadają się do przygotowania wody uwodornionej

 

O wolnych rodnikach

Promieniowanie słoneczne, zanieczyszczenie powietrza, palenie tytoniu i pestycydy mogą powodować nadmierne wytwarzanie wolnych rodników, które przyczyniają się do starzenia się organizmu.

Wodór - bezpieczny przeciwutleniacz

1. Doskonała przepuszczalność

Cząsteczka wodoru jest niewielka: to tylko 1/100.000 - 1/150.000 ludzkiej komórki. Wodór jest elektrycznie neutralny i posiada dużą zdolność dyfuzji, dzięki czemu może łatwo przechodzić przez membrany biologiczne, a następnie szybko przenikać do wszystkich komórek organizmu pokonując trzy główne bariery i zablokowane naczynia krwionośne, pełniąc tym samym rolę przeciwutleniacza.

 

2. Bezpieczeństwo i niezawodność

Dzięki wodzie jako nośniku, wodór – po wypiciu wody - może we krwi krążyć w organizmie i reagować z wolnymi rodnikami tlenowymi tworząc wodę wydalaną z organizmu wraz z moczem bezpiecznie usuwając większość toksyn.

 

3. Silna moc przeciwutleniacza

Potencjał redukcji utleniania wodoru wynosi do 300 ~ - 500 mV. Zdolność antyoksydacyjna wodoru jest lepsza od właściwości pod tym względem innych znanych przeciwutleniaczy, takich jak witamina A, C i E czy zielona herbata.

Skuteczność wodoru

1. Pielęgnacja skóry

Aktywny tlen powoduje ciemne plamy i zmarszczki. Połączenie wodoru i aktywnego tlenu generuje wodę, która może rozjaśniać plamy, poprawiać jej koloryt skóry i nawilżać.

 

2. Odczyszczanie i równoważenie pH

Wiele osób ma kwasowe pH płynów w organizmie. Spowodowane jest to niezdrową dietą, niewystarczającą aktywnością fizyczną oraz złymi nawykami – czynniki te generują dużą ilość wolnych rodników, które mają wpływ na zdrowie. Wodór może usuwać wolne rodniki i regulować pH ludzkich płynów ustrojowych.

 

3. Wsparcie w kontroli wagi i poprawa przepływu krwi

Metabolizm w organizmie człowieka zależy od wody, która stanowi około 60-70 procent ciała u osoby dorosłej. Picie wody poprawia perystaltykę i ruch jelit, a także zwiększa uczucie sytości, zmniejszając spożycie nadmiaru kalorii. Ponadto, wodór jest w stanie usuwać rodniki nadtlenkowe z krwi i poprawiać jej przepływ.

 

4. Metabolizm wątroby

Po spożyciu alkoholu zwiększa się poziom wolnych rodników. Wodór pomaga przetworzyć etanol i inne nadtlenki rozbijając alkohol na wodę i kwas octowy, które są wydzielane z organizmu, co redukuje oksydacyjne uszkodzenie wątroby.

 

5. Poprawa naturalnych mechanizmów obronnych organizmu

Picie wody bogatej w wodór wpływa na naturalne mechanizmy obronne organizmu i pomaga w walce z jego zakwaszeniem. Badania wykazują, że wodór może pozytywnie wpływać na samopoczucie i sprzyjać naturalnym mechanizmom obronnym organizmu.

 

DODATKOWE INFORMACJE